img-header-tel+420 604 711 852 img-header-telinfo@ametris.cz

O nás

Hlavním předmětem naší činnosti je autorizované měření hluku v pracovním i mimopracovním prostředí, zpracování akustických studií včetně návrhu protihlukových opatření a hlukové mapování.

Dále provádíme měření osvětlení včetně výpočtů a potřebných návrhů a poradenskou a konzultační činnost ve všech uvedených oblastech. Veškerou činnost provádíme po celém území České republiky.

Jsme kvalifikovaný tým zkušených odborníků s mnohaletou praxí a ke své činnosti využíváme nejmodernější techniku a softwarové vybavení. Máme bohaté zkušenosti s realizacemi velkých zakázek. Například v oblasti měření rozsáhlých silničních celků, monitoringu průmyslových areálů nebo komplexního měření výrobních procesů a staveb.Jak pracujeme?

Každý projekt je unikátní a tak k němu přistupujeme. U nás se nemusíte bát polovičatých a neúplných řešení.

Akustickou situaci v území, a případné překročení hygienických limitů hluku, vyhodnocujeme na základě matematického modelování hluku. Modelové výpočty realizujeme pomocí speciálního počítačového programu určeného pro výpočet dopravního a průmyslového hluku ve venkovním prostoru. Tento program patří k nejlepším současným nástrojům pro modelování hluku v životním prostředí a umožňuje provést spolehlivý výpočet hluku, jeho predikci a grafickou prezentaci pomocí názorných hlukových map s trojrozměrnými animacemi.

Máte zájem o naše služby?
Nechte nám na sebe kontakt.

Uvedený kontakt použijeme pouze ke kontaktování a nezpřístupníme ho nikomu dalšímu.
form-short
Jsme tu pro Vás denně od 09 do 16 hod.